Әйтеке би көпсалалы колледжінің тәрбие бөлімі «Жаңа жыл-2019» мерекелік бағдарламасын өткізуде жоспар құрып, жоспарға сәйкес шараларын өткізді. «Кел, төрлет - Жаңа жыл» концерттік бағдараламасын өткізуге жауапты Аспаз-5 тобының кураторы Г. Маханбетова және өндірістік оқыту шебері С. Мустафина болды. Бұл бағдарламаға барлығы 4 топ қатысты: Аспаз-7, АӨТМ-3, ГҚЖ-1, ГҚЖ-9 тобы қатысса, қалған 5 топ өндірістік тәжірибеде болды. Сонымен қатар, жылды қорытындылауда колледж қабырғасында белсенділік көрсеткен ата- аналарға колледж директорының атынан алғыс хат пен «Өнегелі ата- ана» төсбелгісі табысталды. Кеш шымылдығын директордың ТІЖО М. Мырзағали құттықтау сөзімен ашып, әр топ өз өнерлерін ортаға салып, концерттік бағдарлама жоғарғы деңгейде өтті.